Beyaz Eşya Servisi

Evinizdeki beyaz eşyaların tamiri için bir arabadaki parçalara verilen önemi baz alabilirsiniz. Bir arızanın tamir edilmesinin ne kadar fark yaratabileceğinin farkında olmayabilirsiniz. Servisimizden  beyaz eşya tamiri hizmeti almanız, sisteminizi sadece daha yüksek bir seviyede tutmayıp, aynı zamanda paradan tasarruf etmenizi sağlar.   Beyaz eşya tamiriyle sisteminizin verimliliğini artırarak, varlığınızı bilmediğiniz konfor düzeylerine ulaşarak faydaları elde edersiniz.

Düzenli  beyaz eşya tamiri ayrıca enerji faturanızı da azaltır ve denetlenmeyen sistemlerin neden olduğu onarımları önlemeye yardımcı olur.

İster rutin bir muayene gibi temel  beyaz eşya tamirine ihtiyacınız olsun isterse uzun süreli bir bakım planı oluşturmak istiyorsanız, teknisyenler bu süreçte size yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.

 

Ücretlendirme

Beyaz Eşya Servisi 25.00 TL

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Adana Klima Servisi olarak haftanın 6 günü Adana ilinin tüm merkez ve ilçelerine klima servisi hizmeti vermekteyiz.
 • Adana klima servisi olarak klima montaj ve klima arıza gibi bir çok klima servisi konularında en iyi çözüm ve hızlı bir servis hizmetine sahibiz
 • Müşterilerimiz klima servis hizmetlerinin kısa zamanda bitirilmesi beklentisi içerisinde olduklarından ayrıca teknik servis hizmeti olarak en güvenilir ve garanti kapsamında olup olmadığı araştırılarak servis tercihlerinde bulunmaktadırlar.
 • Adana Klima Servisi olarak müşterilerimizin bu beklentilerini en iyi ve profesyonel şekilde karşılamaktayız.
 • En iyi Adana klima servisi Şirketimiz tarafından yapılan tüm klima servis hizmetlerimizin garanti kapsamında icra edildiği ayrıca müşterimize olan güven ve garantili iş anlayışımız personelimizin çalışma ahlakıdır.

POPULER SORULAR

 • Klima Bakımı Ne Zaman Yapılır?

  Klima bakımı ne zaman yapılır sorusunun cevabı Klima bakımları nızı yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Eğer klima kullanım oranlarınız yüksekse bu klima bakımlarınızı yılda 3 veya 4 defa yaptırmalısınız çünkü klimanızın sürekli çalışması ve sağlıklı bir performans verebilmesi için bu bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Klima Montajı Nedir ?

  Klima Montajı nedir sorusuna müşterilerimiz genellikle klima taşıma işlemi olarak belirtmektedir. fakat montaj esnasında ayrıca bakım ve arıza tespiti yapılmaktadır. bu sepeble klima montaj esnasında klmanızın bakım ve arıza tespitlerini yaptırmayı unutmayınız.