Klima Tamir

 Klima Arıza Servisi birimlerimiz yılın her günü aralıksız bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir. Adana klima servis olarak piyasada bulunan işinin ehli olmayan ve yapılan işten memnun kalınmaması durumunda tekrar kendilerine ulaşılamayan şahıs ve şahıslardan klimalarınızı uzak tutun ve el sürdürmeyin. Özellikle hizmet veren firmaların vergi levhalarına, fatura kesip kesemedikleri veyahut mesleki yeterlilik belgelerinin bulunup bulunmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Ücretlendirme

Klima Tamir 25.00 TL

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Adana Klima Servisi olarak haftanın 6 günü Adana ilinin tüm merkez ve ilçelerine klima servisi hizmeti vermekteyiz.
 • Adana klima servisi olarak klima montaj ve klima arıza gibi bir çok klima servisi konularında en iyi çözüm ve hızlı bir servis hizmetine sahibiz
 • Müşterilerimiz klima servis hizmetlerinin kısa zamanda bitirilmesi beklentisi içerisinde olduklarından ayrıca teknik servis hizmeti olarak en güvenilir ve garanti kapsamında olup olmadığı araştırılarak servis tercihlerinde bulunmaktadırlar.
 • Adana Klima Servisi olarak müşterilerimizin bu beklentilerini en iyi ve profesyonel şekilde karşılamaktayız.
 • En iyi Adana klima servisi Şirketimiz tarafından yapılan tüm klima servis hizmetlerimizin garanti kapsamında icra edildiği ayrıca müşterimize olan güven ve garantili iş anlayışımız personelimizin çalışma ahlakıdır.

POPULER SORULAR

 • Klima Bakımı Ne Zaman Yapılır?

  Klima bakımı ne zaman yapılır sorusunun cevabı Klima bakımları nızı yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Eğer klima kullanım oranlarınız yüksekse bu klima bakımlarınızı yılda 3 veya 4 defa yaptırmalısınız çünkü klimanızın sürekli çalışması ve sağlıklı bir performans verebilmesi için bu bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Klima Montajı Nedir ?

  Klima Montajı nedir sorusuna müşterilerimiz genellikle klima taşıma işlemi olarak belirtmektedir. fakat montaj esnasında ayrıca bakım ve arıza tespiti yapılmaktadır. bu sepeble klima montaj esnasında klmanızın bakım ve arıza tespitlerini yaptırmayı unutmayınız.