Klima Temizlik

Adana Klima temizliği servisi kaliteli servis hizmetlerimizin adıdır. Çukurova ve Seyhan Klima temizliği servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılayabilmektir. Firmamızın ana prensibi müşteri odaklı olmaktır. Tecrübeli personelimiz ile birlikte çalışmalarımız önemli bir titizlik ve büyük bir özveri ile sağlamaktayız.  

Klima temizliği adana Servisi çatısı altında çalışmalarında en iyi eğitimi almış teknisyen ve sertifikalı personellerimiz ile tüm klima hakkında tüm problemleri çözmede yardımcı olarak hizmetlerimizi aksatmadan çözebiliriz.

Ücretlendirme

Klima Temizlik 20.00 TL

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 • Adana Klima Servisi olarak haftanın 6 günü Adana ilinin tüm merkez ve ilçelerine klima servisi hizmeti vermekteyiz.
 • Adana klima servisi olarak klima montaj ve klima arıza gibi bir çok klima servisi konularında en iyi çözüm ve hızlı bir servis hizmetine sahibiz
 • Müşterilerimiz klima servis hizmetlerinin kısa zamanda bitirilmesi beklentisi içerisinde olduklarından ayrıca teknik servis hizmeti olarak en güvenilir ve garanti kapsamında olup olmadığı araştırılarak servis tercihlerinde bulunmaktadırlar.
 • Adana Klima Servisi olarak müşterilerimizin bu beklentilerini en iyi ve profesyonel şekilde karşılamaktayız.
 • En iyi Adana klima servisi Şirketimiz tarafından yapılan tüm klima servis hizmetlerimizin garanti kapsamında icra edildiği ayrıca müşterimize olan güven ve garantili iş anlayışımız personelimizin çalışma ahlakıdır.

POPULER SORULAR

 • Klima Bakımı Ne Zaman Yapılır?

  Klima bakımı ne zaman yapılır sorusunun cevabı Klima bakımları nızı yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Eğer klima kullanım oranlarınız yüksekse bu klima bakımlarınızı yılda 3 veya 4 defa yaptırmalısınız çünkü klimanızın sürekli çalışması ve sağlıklı bir performans verebilmesi için bu bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 • Klima Montajı Nedir ?

  Klima Montajı nedir sorusuna müşterilerimiz genellikle klima taşıma işlemi olarak belirtmektedir. fakat montaj esnasında ayrıca bakım ve arıza tespiti yapılmaktadır. bu sepeble klima montaj esnasında klmanızın bakım ve arıza tespitlerini yaptırmayı unutmayınız.