TÜM SERVİSLERİMİZ

Klima Servisi birimlerimiz yılın her günü aralıksız bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir.

 • Klima Isıtmıyor
  klima ısıtma

  Klima arıza veya klima ısıtmıyor ise öncelikle klima elektrik bağlantıları kontrol edilip sonra klima kumanda ayarlarını yaptıktan sonra kontrol edilmeli, eğer problem devam ediyorsa adana klima servisi ile iletişime geçiniz.

 • Klima Çalışmıyor
  klima tamir, klima servis

  Klima çalışmıyor ise elektrik kontrolleri yapılmalı eğer elektrik bağlantısında sıkıntı yoksa klima elektrik alıyorsa biran önce klima servisi olarak tecrübeli teknik personelimizden servis hizmeti alabilirsiniz.

 • Klima Soğutmuyor
  klima soğutma, klima servis, klima tamir

  Mevcut bulunan klimanız kıştan yaz aylarına geçerken genellikle klima mod ayarlarını yapamadığı için klima soğutmuyor şikayeti ile adana klima servise başvurmaktadırlar. bu sebeple kumanda ayarı yapıldıktan sonra klima servisi hizmetlerinden randevu alabilirsiniz.

 • Klima Su Akıtıyor
  klima tamir, klima servis

  Yaz aylarından kış aylarına geçerken veya kış ayından yaz ayına geçerken mutlaka yılda 2 defa klima bakımlarınızı yaptırmalısınız, bakımı yapılmayan klima bulunduğu ortama pis hava üfleyerek solunum ve baş ağrısı gibi kronik hastalıklara yol açabilmektedir.

 • Klima Tamiri
  klima tamir, klima servis

  Klima tamiri olarak hizmet alacağınız servisin klima için yapılan teknik müdahale sonucunda klima da hasar meydana vermeden garanti kapsamında yapması en tercih edilebilecek bir hizmet şeklidir. Adana Klima Tamir servisi olarak bu hizmeti sunmaktayız.

 • Klima Montajı & Taşıma
  klima taşıma, klima montaj

  Evinizi, ofisinizi veya iş yerinizi taşımanız esnasında mevcut bulunan klima için en hız ve en güvenilir şekilde uygun fiyatlarla klima montajı ve klima taşıma işleme gerçekleştirmekteyiz.